Italy Languages

Cambia lingua


Albania Albania - Immobili in Fier Albania

Albania Paese: Albania (4394) | Regione: Fier
search Filtri (1)

 • Albania Fier: • Tipo proprietà:

  location Città
  signup Nuovi annunci via e-mail   fav

  Trovato 540 Fier Immobili in vendita

  Case-Ville


  Rivendita

  5

  Camere

  3

  Bagni

  165.000
   300 m2
   Superficie


  Fier, Albania Albania

  € 165.000

 • ? FIER del ? BISHANAKE di SHITET VILË 3-KATËSHE NË LAGJEN Shitet vilë 3katëshe në lagjen ?Bishanake?Fier.Sipërfaqja totale e truallit është 300m2 prej të cilave 124m2 është e pëbërë nga vila.Vila është e pajisur me sistem kaldaje (naft) në çdo kat si dhe kamera sigurie në çdo cep të shtëpisë,porta të telekomanduara të hyrjes dhe garazhit + dush diellor.Kati i dytë është i pajisur me oxhak energjik që çon avull të ngroht nëpër dhoma,si dhe çdo dhomë ka kondicioner.Garazhi është i gjatë 13m ku mund të parkohen 2 makina +rafte ku mund të vendosni veglat e punës.Punime gur skrapari në oborr+3 çesma guri + pus.Shtëpia është e përbërë nga 6 dhoma gjumi+2 sallon kuzhinë +2 dhoma studimi+3 banjo+ 2 ballkone + 2 depo të vogla për vendosjen e kaldajës dhe të naftës.Punimet e shtëpisë si tarraca edhe muret janë sistem kapot dhe grafiato.Hyrja e katit të parë është i veçuar nga 2 katet e tjera. Shitet e mobiluar me nje çmim prej 165000 euro/total...Visualizza dettagli
 • Terreni


  Rivendita

  -

  Camere

  -

  Bagni

  380.000
   7000 m2
   Superficie

   Posizione esatta non fornita

  Lushnje, Albania Albania

  € 380.000

 • SHITET TOKË SONO NË KARBUNARË E POSHTME, LUSHNJE Shitet tokë are në Karbunarë e Poshmte, Lushnje. Sipërfaqa e rokës është 7000 m2, me lokacion të favorshëm pranë Autostradës Lushnje-Fier. Momentalisht toka është Serë në prodhim. Shitet me çmimin prej 380 000 ?/total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 40 35 476 Ulteriore informazione TypeLand della proprietà CityLushnje CertificateYes di proprietà PriceYes negoziabile Vendita di statusFor della proprietà...Visualizza dettagli
 • Appartamenti


  Rivendita

  4

  Camere

  1

  Bagni

  42.000
   130 m2
   Superficie


  Fier, Albania Albania

  € 42.000

 • OKAZION!!!! ULET ÇMIMI!!! SHITET SHTËPI NË PRIVATO LAGJEN 15 TETORI, FIER Shitet shtëpi private në lagjen 15 Tetori. Sipërfaqa totale është 113.9m2 . Organizohet në: 3 dhoma gjumi, 1 kuzhinë , 1 tualet dhe 1 ballkon. Çmimi ulet nga është 42000 euro/total në 35000 euro/total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 40 35 476 Ulteriore informazione TypeApartment della proprietà CityFier CertificateYes di proprietà PriceYes negoziabile Proprietà floor1 Pozicioni PronësPerëndim Vendita di statusFor della proprietà...Visualizza dettagli
 • Appartamenti


  Rivendita

  3

  Camere

  1

  Bagni

  40.000
   126 m2
   Superficie


  Lushnje, Albania Albania

  € 40.000

 • SHITET APARTAMENT NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE Shitet apartament 2+1 në lagjen Xhevdet Nepravishta, Lushnje. Apartamenti ndodhet në katin e 5të të një pallati të ri, me kushte cilësore. Organizohet në sallon, kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Çmimi i shitjes është 40 000 ? /Total Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ?? 069 40 35 476 Ulteriore informazione TypeApartment della proprietà CityLushnje CertificateYes di proprietà PriceYes negoziabile Proprietà floor5 Vendita di statusFor della proprietà...Visualizza dettagli
 • Advertisement

  Terreni


  Rivendita

  -

  Camere

  -

  Bagni

  90.000
   30000 m2
   Superficie


  Lushnje, Albania Albania

  € 90.000

 • ? DEL ? LUSHNJË DI SHITET TOKË ARË NË NGURRËZ SHITEN 30 DYNYM TOKË ARË NË NGURRËZ. LUSHNJË. Toka është e përshtatshme për ç?do lloj aktiviteti si: sieri, etj di magazina. Ndodhet buzë rrugës dhe në një zonë të përshtashme për bujqësi, si dhe ka afër kanalin kullues. Shitet me një çmim prej 90.000 ?/total. Çmimi është i negociueshëm. Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë na kontaktoni në numrin e telefonit: +35569 40 35 476 Ulteriore informazione TypeLand della proprietà CityLushnje CertificateYes di proprietà PriceYes negoziabile Pozicioni PronësLindje Vendita di statusFor della proprietà...Visualizza dettagli
 • Appartamenti


  Rivendita

  2

  Camere

  1

  Bagni

  36.000
   74 m2
   Superficie


  Fier, Albania Albania

  € 36.000

 • SHITET APARTAMENT 1+1, ? FIER DEL ? KONGRESI PËRMETIT DI LAGJA Shitet apartament 1+1 në lagjen ?Kongresi Përmetit? Fier. Ka një sipërfaqe prej 74 m2 dhe ndodhet në katin e 4 të një pallati të ri me ashensor. Organizohet në: 1 dhoma, kuzhinë + soxhorno, 1 banjo ,2 ballkon. Shitet me çertifikatë pronësie dhe totalisht i mobiluar me çmimin: 36 000 ? /total. Për informacion më të detajuar na kontaktoni ?? +355 69 40 35 476 Ulteriore informazione TypeApartment della proprietà CityFier CertificateYes di proprietà PriceYes negoziabile Proprietà floor4 Pozicioni PronësJug Vendita di statusFor della proprietà...Visualizza dettagli
 • Commerciale


  Rivendita

  2

  Camere

  7

  Bagni

  520.000
   2390 m2
   Superficie


  Fier, Albania Albania

  € 520.000

 • SHITET OBJEKT NË LAGJEN 11 JANARI, FIER! Shitet objektë në lagjen 11 Janari, Fier. Objekti ka sip. 1090m2 hapsirë brënda, ndersa trualli ka sip. 1300m2. Ndodhet në një zonë të qetë, është i përshtatshëm për institucione arsimore të çdo niveli, qëndër mjekësore, qëndër sportive ose për çdo investim tjetër! Për informacione më të detajuara ?? +355 69 40 35 476 Ulteriore informazione TypeBusiness della proprietà ambientale CityFier CertificateYes di proprietà PriceYes negoziabile Proprietà floor4 Vendita di statusFor della proprietà...Visualizza dettagli
 • Appartamenti


  Rivendita

  2

  Camere

  1

  Bagni

  30.072
   87.2 m2
   Superficie


  Lushnje, Albania Albania

  € 30.072

 • SHITET APARTAMENT 1+1 NË QENDËR, LUSHNJË. SHITET APARTAMENT 1+1 NË QENDËR, LUSHNJË. Apartamenti ndodhet në katin e 5të të një pallati me ashensor. Sipërfaqja e tij është 87.2 m2 dhe organizohet në: 1 dhomë gjumi, 1 sallon + kuzhinë, 1 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të qetë dhe jepet me qira i pamobiluar Çmimi i qirasë është Lekë/total. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: + 35 476 Ulteriore informazione TypeApartment della proprietà CityLushnje CertificateYes di proprietà PriceYes negoziabile Proprietà floor5 Pozicioni PronësVeri-Perëndim Vendita di statusFor della proprietà...Visualizza dettagli
 • Appartamenti


  Rivendita

  8

  Camere

  3

  Bagni

  250.000
   3237 m2
   Superficie

   Posizione esatta non fornita

  Lushnje, Albania Albania

  € 250.000

 • SHITET NDËRTESË + TRUALL NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE Shitet ndërtesë + truall në lagjen Çlirimi, Lushnje. Sipërfaqa totale është 3237 m2 ku 3000 m2 janë truall dhe 237 m2 ndërtesë. Ndërtesa organizohet në 2 kate, kati i parë i pa përfunduar dhe kati i dytë i organizuar në 3 dhoma gjumi, dhomë pritje, kuzhinë, sallon, 2 ballkone dhe 3 tualete. Shitet me çmimin prej 250 000 ?/total i diskutueshëm. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 Ulteriore informazione TypeNdertesë della proprietà CityLushnje CertificateYes di proprietà PriceYes negoziabile Vendita di statusFor della proprietà...Visualizza dettagli
 • Commerciale


  Rivendita

  3

  Camere

  2

  Bagni

  337.150
   613 m2
   Superficie


  Fier, Albania Albania

  € 337.150

 • Tradotto: AMBIENTE AZIENDALE DA VENDERE NELLA VICINANZA; 16 aprile; , Ambiente aziendale di FIER da vendere con un'area di: 613 m2, 1 spazio aperto privato del piano. L'ambiente è organizzato: 2 bagni, guardaroba, 2 uffici, cabina elettrica trifase privata, parcheggio chiuso. Perfezioni per varie fabbriche, quali i sarti, ecc. L'ambiente è controllato dalle macchine fotografiche ed ha servizio amministrativo. Pavimentato con le mattonelle e ben illuminato. La costruzione è situata in una posizione geografica molto favorevole, accessibile direttamente dall'anello della città. Per la vendita per 337 150 ?/ammonti a. Per più informazioni o una visita alla proprietà contattici. : Telefono: 355 69 40 35 476 vendita negoziabile di statusFor della proprietà di PositionLindje della proprietà della proprietà floor1 di PriceYes dei certificateYes di proprietà di CityFier dell'ambiente di typeBusiness della proprietà di ulteriore informazione; ,...Visualizza dettagli
 • Appartamenti


  Rivendita

  1

  Camere

  1

  Bagni

  106.000
   106 m2
   Superficie


  Lushnje, Albania Albania

  € 106.000

 • SHITET BODRUM NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE Shitet Bodrum në lagjen Gafurr Muço, Lushnje. Sipërfaqa e bodrumit është 106 m2, ku mund të shfrytëzohet për shumë aktivitete të ndryshme. Çmimi i shitjes është 106 000 ?/Total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 40 35 476 Ulteriore informazione TypeBasement della proprietà CityLushnje CertificateYes di proprietà PriceYes negoziabile Vendita di statusFor della proprietà...Visualizza dettagli
 • Terreni


  Rivendita

  -

  Camere

  -

  Bagni

  91.887
   37000 m2
   Superficie


  Lushnje, Albania Albania

  € 91.887

 • SHITET TOKË ARË NË SAVËR, LUSHNJE Shitet tokë arë në Savër, Lushnje. Sipërfaqa e tokës është 37000 m2, dispononë dokumentacion të rregullt hipotekorë. Shitet me çmimin 0 lekë/total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: 069 . Ulteriore informazione TypeLand della proprietà CityLushnje CertificateYes di proprietà PriceYes negoziabile Vendita di statusFor della proprietà...Visualizza dettagli
 • Appartamenti


  Rivendita

  2

  Camere

  1

  Bagni

  24.000
   60 m2
   Superficie


  Lushnje, Albania Albania

  € 24.000

 • SHITET APARTAMENT NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE Shitet apartament në lagjen Gafurr Muço, Lushnje. Ka sipërfaqe 60 m2, i organizuar në: dhomë gjumi, kuzhinë, sallon, ballkon, tualet. Shitet me çmimin prej 24 000 ?/Total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 40 35 476 Ulteriore informazione TypeApartment della proprietà CityLushnje CertificateYes di proprietà PriceYes negoziabile Vendita di statusFor della proprietà...Visualizza dettagli
 • Appartamenti


  Rivendita

  Studio

  Camere

  1

  Bagni

  91.887
   5176.53 m2
   Superficie


  Lushnje, Albania Albania

  € 91.887

 • SHITET NDËRTESË + TOKË SONO NË GORIÇAJ, LUSHNJE Shitet ndërtesë + truall në Goriçaj, Lushnje. Sipërfaqa Totale është 5176.53 m2, trualli ka sipërfaqe 5000 m2, ndërtesa ka sipërfaqe 176.53 m2 e mobiluar. Shitet me Çmimin prej 11 000 000 Lekë/Total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 40 35 476 Ulteriore informazione TypeNdertesë della proprietà CityLushnje CertificateYes di proprietà PriceYes negoziabile Proprietà floor1 Vendita di statusFor della proprietà...Visualizza dettagli
 • Bar-Ristoranti


  Rivendita

  16

  Camere

  16

  Bagni

  1.000.000
   1000 m2
   Superficie


  Lushnje, Albania Albania

  € 1.000.000

 • HOTEL NË DIVJAKË, LUSHNJE DI SHITET ANTIVARI RESTORANT Shitet bar restorant + hotel në Divjakë, Lushnje. Sipërfaqa e ambjentit është 1000 m2 e organizuar në dy godina, një bar restorant dhe një hotel me dy kate secili katë ka nga 8 dhoma gjumi + 8 tualete të gjitha të kompletuara + pishinë. Bar restoranti është funksional për çdo lloj shërbimi. Çmimi i shitjes është 1 000 000 ?/total. Për më shum informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 40 35 476 Ulteriore informazione TypeBar/ristorante della proprietà CityLushnje CertificateYes di proprietà PriceYes negoziabile Vendita di statusFor della proprietà...Visualizza dettagli
 • Appartamenti


  Rivendita

  4

  Camere

  2

  Bagni

  64.000
   96 m2
   Superficie


  Lushnje, Albania Albania

  € 64.000

 • Tradotto: APPARTAMENTO DA VENDERE 3 1 NELLA VICINANZA; GAFURR MUÇO; , LUSHNJË. APPARTAMENTO DA VENDERE 3 1 NELLA VICINANZA; GAFURR MUÇO; , LUSHNJË. La superficie dell'appartamento è di 96 m2 ed è organizzata in: 2 camere da letto, cucina, 2 bagni e balcone. Ha una posizione favorevole dalla strada e può anche essere usata per l'affare. Per la vendita ammobiliata ad un prezzo di 64000 ?/ammonti a. Per più informazioni o una visita alla proprietà contattici: 35569 40 35 476 vendita negoziabile di statusFor della proprietà della proprietà floor2 di PriceYes dei certificateYes di proprietà di CityLushnje di typeApartment della proprietà di ulteriore informazione; ,...Visualizza dettagli
 • Appartamenti


  Rivendita

  5

  Camere

  2

  Bagni

  66.827
   150 m2
   Superficie


  Lushnje, Albania Albania

  € 66.827

 • SHITET APARTAMENT NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE Shitet apartament në lagjen Skënder Libohova, Lushnje, me sipërfaqe 150m2. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe të tretë me shkallë nga brenda, Kati i dytë oragnizohet në sallon, tualet, ballkon. Kati i tretë në kuzhinë 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni në 069 40 35 476 Ulteriore informazione TypeApartment della proprietà CityLushnje CertificateYes di proprietà PriceYes negoziabile Proprietà floor3 Vendita di statusFor della proprietà...Visualizza dettagli
 • Appartamenti


  Rivendita

  2

  Camere

  1

  Bagni

  33.414
   856 m2
   Superficie


  Lushnje, Albania Albania

  € 33.414

 • SHITET NDËRTESË + TOKË TRUALL NË REMAS, LUSHNJE OKAZION! Shitet ndërtesë + tokë truall në Remas, Lushnje. Toka ka një sipërfaqe totale prej 856 m2. Ndërtesa nuk është e përfunduar plotësisht. Shitet me një super çmim prej 4 000 000 lekë / total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 Ulteriore informazione Property typeToke Truall CityLushnje CertificateYes di proprietà PriceYes negoziabile Proprietà floor1 Pozicioni PronësLindje Vendita di statusFor della proprietà...Visualizza dettagli
 • Appartamenti


  Rivendita

  1

  Camere

  1

  Bagni

  21.000
   60 m2
   Superficie

   Posizione esatta non fornita

  Lushnje, Albania Albania

  € 21.000

 • SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN GAFURR MUCO, LUSHNJE Shitet apartament 1+1 në lagjen Gafurr Muco, Lushnje. Apartmaneti ka një sipërfaqe prej 60 m2 dhe organizohet në: dhomë pritje, dhomë gjumi, sallon, tualet dhe ballkon. Shitet me një çmim prej 21 000 ?/Total i negociushëm. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355 69 70 32 241 Ulteriore informazione TypeApartment della proprietà CityLushnje CertificateYes di proprietà PriceYes negoziabile Proprietà floor2 Pozicioni PronësLindje StatusSold della proprietà...Visualizza dettagli
 • Appartamenti


  Rivendita

  2

  Camere

  2

  Bagni

  68.000
   267 m2
   Superficie


  Lushnje, Albania Albania

  € 68.000

 • ? DEL ? GAFURR MUCO DI SHITET APARTAMENT NË LUSHNJE LAGJIA ? DEL ? GAFURR MUCO DI SHITET APARTAMENT NË LUSHNJE LAGJIA Shitet apartament në Lushnje, kati i pestë banimi, me sipërfaqe totale 267m2, 142m2 është sipërfaqe e brendshme dhe 120m2 është verand. Pallati është me sistem kapot dhe ndodhet buzë rrugës kryesore. Çmimi shitjes 68.000 euro/total. Për me shumë informacion ose një vizitë në pronë kontaktoni në: 069 40 35 476 Ulteriore informazione TypeApartment della proprietà CityLushnje CertificateYes di proprietà PriceYes negoziabile Proprietà floor5 Vendita di statusFor della proprietà...Visualizza dettagli
 • Appartamenti


  Rivendita

  4

  Camere

  3

  Bagni

  49.000
   121.4 m2
   Superficie


  Fier, Albania Albania

  € 49.000

 • ? FIER DEL ? TETORI DEL NE LAGJEN 15 DI SHITET APARTAMENT 3+1. Apartamenti ndodhet në lagjen 15 Tetori, shitet i pa mobiluar dhe ka një sipërfaqe prej 124.4m2, me dokumentacion të rregullt hipotekor. Prona ndodhet në katin e 2të të një pallati pa ashensor, i vitndërtimit 1992. Organizimi i pronës: 1 sallon + kuzhinë, 3 dhoma, 2 tualete, 1 ballkon + 1 depo. Çmimi është 49.000 euro/total i, negociueshëm. Për cdo informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 40 35 476 Ulteriore informazione TypeApartment della proprietà CityFier CertificateYes di proprietà PriceYes negoziabile Proprietà floor2 Pozicioni PronësJug-Lindje Vendita di statusFor della proprietà...Visualizza dettagli
 • Appartamenti


  Rivendita

  1

  Camere

  1

  Bagni

  35.000
   26.47 m2
   Superficie


  Fier, Albania Albania

  € 35.000

 • Tradotto: OPPORTUNITÀ ECCELLENTE! AMBIENTE AZIENDALE DA VENDERE NELLA VICINANZA; APOLLONIA; OCCASIONE ECCELLENTE DI FIER! AMBIENTE AZIENDALE DA VENDERE IN; APOLLONIA; VICINANZA FIER. Ha un'area di 26.47m2 ed ha un certificato della proprietà. L'ambiente è situato sulla strada principale. Venduto ad un prezzo di 35.000 euro/totale. Non negoziabile. Per tutta l'informazione o una visita alla proprietà contattici: vendita negoziabile di statusFor della proprietà di PositionBirth della proprietà di PriceJo di 355 69 40 35 476 di ulteriore informazione della proprietà del typeStore di CityFier certificateYes di proprietà; ,...Visualizza dettagli
 • Case-Ville


  Rivendita

  4

  Camere

  1

  Bagni

  150.000
   177 m2
   Superficie


  Lushnje, Albania Albania

  € 150.000

 • SHITET VILË TRE-KATËSHE NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE Shitet vilë tre katëshe me sipëfaqe 177m2 në lagjen Xhevdet Nepravishta, Lushnje. Vila është e organizuar në tre kate. Kati i parë është i përshtatshëm për ambient biznesi, kati i dytë si shtëpi banimi dhe kati i tretë është i papërfunduar.Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ??069 40 35 476 Ulteriore informazione TypeVilla della proprietà CityLushnje CertificateYes di proprietà PriceYes negoziabile Proprietà floor1 Pozicioni PronësJug Vendita di statusFor della proprietà...Visualizza dettagli
 • Appartamenti


  Rivendita

  1

  Camere

  1

  Bagni

  50.000
   27 m2
   Superficie


  Lushnje, Albania Albania

  € 50.000

 • ? LUSHNJE DEL ? LONI DHAMO DI SHITET DYQAN NË LAGJEN OKAZION. Shitet dyqan në qendër të Lushnjës. Ka një sipërfaqe totale prej 27m2. Shitet me një çmim prej 50000 euro/total, i negociueshëm. Ambienti ka fasadë xhami dhe organizohet në ambientin e brendshëm, të jashtëm dhe tualet. Zona në të cilën pozicionohet është lehtësisht e aksesueshme dhe favorizon aktivitete të ndryshme, pasi është në buzë të rrugës kryesore. Mund të përshtatet sipas kërkesave të klientit. Ambienti shitet bosh dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni: +355 69 40 35 476 Ulteriore informazione Proprietà typeDyqan CityLushnje CertificateYes di proprietà PriceYes negoziabile Proprietà floor1 Pozicioni PronësLindje Vendita di statusFor della proprietà...Visualizza dettagli
 • Appartamenti


  Rivendita

  2

  Camere

  1

  Bagni

  42.000
   89 m2
   Superficie


  Lushnje, Albania Albania

  € 42.000

 • SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN GAFURR MUCO, LUSHNJE Shitet apartament 2+1 në lagjen Gafurr Muco, Lushnje. Apartmaneti ka një sipërfaqe prej 89 m2 dhe organizohet në: dhomë pritje, dhomë gjumi, sallon, tualet dhe ballkon. Shitet me një çmim prej 42 000 ?/Total i negociushëm. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355 69 40 35 476 Ulteriore informazione TypeApartment della proprietà CityLushnje CertificateYes di proprietà PriceYes negoziabile Proprietà floor4 Pozicioni PronësLindje Vendita di statusFor della proprietà...Visualizza dettagli
 • Terreni


  Rivendita

  -

  Camere

  -

  Bagni

  220.000
   2000 m2
   Superficie


  Lushnje, Albania Albania

  € 220.000

 • SHITET TOKË BUJQËSORE NË LONI DHAMO, LUSHNJE Shitet tokë bujqësore në lagjen Loni Dhamo, Përballë Blerimit, Lushnje. Spërfaqa totale është 2000 m2. Toka është e mbjellë me ullinj, mund të përdoret për aktivitete të ndryshme bujqësore. Çmimi i shitjes është 220 000 ?/Total. Pë më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 40 35 476 Ulteriore informazione TypeLand della proprietà CityLushnje CertificateYes di proprietà PriceYes negoziabile Vendita di statusFor della proprietà...Visualizza dettagli
 • Case-Ville


  Rivendita

  4

  Camere

  2

  Bagni

  60.000
   179.4 m2
   Superficie


  Fier, Albania Albania

  € 60.000

 • NE PRIVATO ÇLIRIM, FIER DI SHITET SHTËPI Shitet shtëpi private + truall në lagjen ?Çlirim?, Fier. Ka një sipërfaqe totale trualli prej: 179.4 m2 nga të cilat : 179.4 m2 për banim. Shtëpia ka 4 dhoma, 1 kuzhinë, 2 banjo, 2 ballkone, 1 bodrum, verandë, baçe dhe taracë të shfrytëzueshme. Shtëpia disponon dokumentacion të plotë. Shitet me një çmim prej: 60 000 ?/totale (negocjueshëm dei). Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ?? 069 40 35 476 Ulteriore informazione Camera del typePrivate della proprietà CityFier CertificateYes di proprietà PriceYes negoziabile Pozicioni PronësJug Vendita di statusFor della proprietà...Visualizza dettagli
 • Appartamenti


  Rivendita

  1

  Camere

  1

  Bagni

  26.731
   52.2 m2
   Superficie


  Fier, Albania Albania

  € 26.731

 • Tradotto: APPARTAMENTO DA VENDERE 1 1 NELLA VICINANZA; 15 TETORI; Appartamento di FIER da vendere 1 1 nella vicinanza; 15 Tetori;, Fier. Ha un'area della superficie del terreno comunale 52,2 m2 e 10m2. Individuato sul 5° piano. Organizzato in: 1 stanza, salone, cucina, 1 bagno e balcone. L'appartamento è per la vendita con o senza mobilia ad un prezzo di TUTTI/totale (negoziabile). Per più informazioni o una visita alla proprietà contattici?? 069 40 35 476 vendita negoziabile di statusFor della proprietà di PositionLindje della proprietà della proprietà floor5 di PriceYes dei certificateYes di proprietà di CityFier di typeApartment della proprietà di ulteriore informazione; ,...Visualizza dettagli
 • Appartamenti


  Rivendita

  1

  Camere

  1

  Bagni

  50.000
   53.5 m2
   Superficie


  Lushnje, Albania Albania

  € 50.000

 • Tradotto: AMBIENTE AZIENDALE DA VENDERE NELLA VICINANZA di LONI DHAMO, ambiente aziendale di LUSHNJE da vendere nella vicinanza di Loni Dhamo, Lushnje. Il deposito è situato vicino al congresso della scuola di Lushnja, con un'area di 53.5m2. Per la vendita ad un prezzo di 50.000 ?/ammonti a. Per più informazioni o una visita alla proprietà contattici?? 355 69 40 35 476 vendita negoziabile di statusFor della proprietà di PositionLindje della proprietà della proprietà floor1 di PriceYes dei certificateYes di proprietà di CityLushnje del typeShop della proprietà di ulteriore informazione; ,...Visualizza dettagli
 • Appartamenti


  Rivendita

  2

  Camere

  1

  Bagni

  70.000
   38 m2
   Superficie


  Lushnje, Albania Albania

  € 70.000

 • SHITET DYQAN + BANESË NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE Shitet dyqan + banesë në lagjen Xhevdet Nepravishta, Lushnje. Dyqani ka sipërfaqe 29m2, ndërsa banesa ka sipërfaqe 34 m2. Ambienti ndodhet buzë rrugës Shëtitorja e Stadiumit. Shitet me cmimin prej 65 000 ?/total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ?? 069 40 35 476 Ulteriore informazione Proprietà typeDyqan CityLushnje CertificateYes di proprietà PriceYes negoziabile Pozicioni PronësPerëndim Vendita di statusFor della proprietà...Visualizza dettagli
 • Advertisement
  Pagina 1 di 18


  Pubblicizza la tua proprietà.
  La nostra rete di distribuzione unica raggiunge milioni di visitatori ogni mese.
  Crea il tuo account gratuito, clicca qui!